Potrzebujesz plakatu, grafiki do mediów społecznościowych, zaproszenia itp.? projekt graficzny

Wystarczy, że przyślesz podstawowe informacje o grafice, jaką potrzebujesz a przedstawimy Ci ofertę.

Przykładowe projekty graficzne

Projekt zestawu i układu plakatów

Masz ścianę, którą chcesz przeznaczyć na galerię? Nie wiesz jak rozmieścić poszczególne obrazki oraz jaką dobrać wielkość? Nie dziwię się, bo to trudne i łatwo o chaos. Proponuję wizualizację Twojej ściany i układu galerii, dobór konkretnych rozmiarów obrazków, projekt i wydruk plakatów wykonanych indywidualnie w Twoim guście, kolorystyce i zainteresowaniach. Plakaty jakich nie będzie miał nikt inny na żadnej innej ścianie.

Najczęściej zadawane pytania
Jeśli masz inne pytanie to zadzwoń lub napisz

Rozmowa trwa zazwyczaj do godziny. Na podstawie wszelkich zebranych informacji przygotowujemy szkic projektu. Po dalszych rozmowach i uszczegółowieniu projektu proponujemy 2 wersje różnicowe. Jeśli jest potrzeba poprawek wersji finalnej, nie ma problemu. Dwie poprawki są w cenie. Całość przygotowania projektu może trwać od dwóch godzin (pojedynczy obrazek, plakat) do nawet kilku dni (skomplikowane wieloelementowe projekty graficzne)

Wyceniamy zawsze indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z formularza lub zadzwonienie 🙂

Tak. Projekty graficzne najczęściej wykonujemy online. Jeśli jest to układ galerii na ścianie, to potrzebne jest zdjęcie pomieszczenia, ściany oraz jej wymiary.

Szkic projektu przygotowujemy po dokładnym rozpoznaniu potrzeb. Następnie przedstawiamy dwie wersje projektu. W ostatecznym projekcie są możliwe dwie zmiany w ramach wyceny oraz nieokreślona ilość zmian za dopłatą.

Tak. W Katowicach polecamy dwie drukarnie ze względu na świetną jakość wydruków, również wydruki wielkoformatowe, zdjęcia. Drukarnia wysyła zamówienia do wszystkich zakątków kraju dobrze zapakowane i bezpieczne.  Polecamy również jedną drukarnię budżetową, z dobrą ceną i akceptowalną jakością druku, np. do ulotek i innych materiałów dla których jakość wydruku nie jest priorytetowa.