O Ideal Place

Tworzymy idealne wnętrza

Ideal Place to firma, która tworzy kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych, najczęściej mieszkań, apartamentów pod wynajem, domów oraz użyteczności publicznej m. in. gabinety lekarskie, kancelarie, recepcje. Oprócz projektów wnętrz, wykonujemy również projekty graficzne oraz sesje zdjęciowe nieruchomości.

Jako właścicielka jestem dumna, że klienci często powracają po wielu miesiącach lub latach, planując kolejne inwestycje. Współpraca długoterminowa daje mi wielką satysfakcję, gdyż doskonale znam klienta i jego preferencje estetyczne oraz budżetowe.

Najczęściej jednak usługa projektowania jest jednorazowym wydarzeniem dla klienta. Zazwyczaj budujemy raz dom, raz remontujemy generalnie mieszkanie. Warto więc zdecydować się na specjalistę, by zrobić to bez błędów, w zgodzie z zasadami ergonomii i nie pogubić się w praktycznie nieorganicznych możliwościach doboru materiałów i mebli. Szczegółowo o etapach projektowania poczytaj tutaj.

Projekty wnętrz

Nadzór

Sesje fotograficzne wnętrz

Grafiki, plakaty, zdjęcia

Z Moniką współpracujemy już kilka lat i polecam jej usługi każdemu. Jest profesjonalna, twórcza i potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta. Doradzi i podpowie praktyczne rozwiązania biorąc pod uwagę wymagania i gusta klienta. Poza tym jest cudowną i ciepłą osobą, z która zaraża swoim uśmiechem i dobrą energią. Polecam serdecznie!
Pani Monika zaprojektowała nam całe mieszkanie i dzięki niej poznaliśmy wiele funkcjonalnych rozwiązań,na które sami byśmy nie wpadli!:) Poza funkcjonalnością i ciekawymi rozwiązaniami pozwalajacymi nam na oszczędność miejsca i finansów związanych wykończeniem, Pani Monika pięknie połączyła nasze wizję, pomysły:) Bardzo polecam!
Katarzyna K.
Piaseczno
Z usług pani Moniki korzystaliśmy z żoną przy wielu okazjach, z których najważniejsze były konsultacje dot. lokalu w starej kamienicy pod działalność gospodarczą. Ogrom wiedzy pani Moniki, roztropność i wybitna uwaga do szczegółów uratowały nas przed klęska w z pozoru normalnym lokalu, ale w rzeczywistości rozpadającej się ruderze. Gorąco polecam współpracę z panią Moniką nie tylko ze względu na jej profesjonalizm, ale także na pozytywne usposobienie 🙂
Kajetan Górny-Kalus
Katowice
Monika uwielbia to co robi, a robi to bardzo dobrze 🙂 Doświadczenie, zaangażowanie, super kontakt. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, na cuda trzeba trochę poczekać 😉 Z przyjemnością robi się remonty mając taką pomoc.
Marzena A.
Chorzów

O Ideal Place

Pracujemy dla Ciebie

Ideal Place powstała z zamiłowania do przebywania w miejscach, które mają pozytywną energię, harmonię, wewnętrzny ład, są estetyczne i pomysłowo zaaranżowane.

Kładziemy nacisk na wygodę użytkowania i ergonomię pomieszczeń oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni. Równie ważne są dla nas akcenty dekoracyjne i kolorystyczne  pozwalające zindywidualizować każdy projekt pod kontem upodobań, zainteresowań i oczekiwań odbiorcy. Zależy nam, aby każde wnętrze miało swój wyjątkowy charakter,  zapewniało poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Monika Biolik

W celu jak najlepszej realizacji naszych projektów, współpracujemy z doświadczonymi ekipami remontowymi, stolarzami, sklepami meblowymi oraz drukarnią specjalizującą się w nanoszeniu tekstury na różne podłoża. Pozwala to zoptymalizować koszty inwestycji i skrócić czas całego przedsięwzięcia.   

Wierzymy, że idealne wnętrze nie jest dziełem przypadku, ale wynikiem przemyślanych decyzji, dokładnej analizy potrzeb, wiedzy i doświadczenia projektanta, kompleksowej współpracy wielu osób zaangażowanych w projekt i wykonanie.

Efektem naszej pracy jest wnętrze pełne klimatu i emocji, dopasowane do mieszkańców pod względem funkcjonalności i estetyki. Miejsce, w którym dobrze się żyje. Miejsce piękne, przyjazne, komfortowe, takie do którego miło się wraca z każdej podróży i z uśmiechem stwierdza nie ma jak w domu!

 

Monika Biolik Projektantka wnętrz

Zapraszam do współpracy

Zapoznajmy się

Absolwentka „Architektury wnętrz” w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

Projektowaniem wnętrz zajmuję się od odkąd pamiętam. Najpierw na kartce w kratkę, teraz w Archicadzie, z jednakowym zapałem i entuzjazmem. Pasja urządzania mieszkań a szczególnie wyburzania i przestawiania ścian 😉 dała początek mojej  drodze zawodowej i Firmie Ideal Place. Największy nacisk w swoich projektach kładę na uzyskanie wnętrza z klimatem dostosowanym do jego funkcji i domowników. Najistotniejsza dla mnie jest ergonomia i wygoda. Ciekawy design i nowoczesne rozwiązania mają temu służyć, nie są celem samym w sobie.

Prywatnie turystka, uwielbiająca krótkie, lokalne wypady po pracy, ale również dalsze podróże. Zawsze z aparatem fotograficznym i uśmiechem 🙂

Przeczytaj wywiad ze mną o śląskim dizajnie kliknij TUTAJ