Potrzebujesz fotografii domu lub mieszkania? fotografia wnętrz

Wykonamy dla Ciebie zdjęcia mieszkań lub domów na sprzedaż, wynajem itp. 

Co obejmuje usługa "Fotografia wnętrz"

  • przygotowanie nieruchomości do sesji
  • wykonanie zdjęć
  • obróbka i przygotowanie plików dla klienta 

Przykładowe sesje zdjęciowe nieruchomości

Więcej realizacji zobaczysz w mediach społecznościowych. Wejdź na nasz Pinterest i Facebook

Dlaczego lepiej zlecić sesję niż zrobić zdjęcia samodzielnie?

W przypadku nieruchomości na sprzedaż lub najem bardzo ważna jest ich prezentacja w ogłoszeniu. Dobrze jeśli zdjęcia są jasne, mają utrzymane linie w pionie i poziomie a wnętrza są przygotowane zgodnie z zasadami home stagingu.  Istotne jest również pokazanie całego lub dużego wycinku pomieszczenia. Takie możliwości daje odpowiednia wiedza oraz sprzęt.

Profesjonalna sesja fotograficzna zdecydowanie podwyższa atrakcyjność oferty i powoduje większe zainteresowanie klientów.

W które zdjęcie klikniesz?

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz inne pytanie to zadzwoń lub napisz

Terminy ustalamy indywidualnie i dostosowujemy się do potrzeb, również w kwestii terminów weekendowych. Zazwyczaj realizacja jest możliwa maksymalnie do 3 tygodni od zlecenia.

Na cenę sesji ma wpływ:

  • zakres czyli czy wykonujemy tylko zdjęcia czy też przygotowanie nieruchomości i wyposażenie w elementy wystroju.
  • ilość pomieszczeń do sfotografowania
  • lokalizacja nieruchomości
  • sposób prezentacji materiału. Standardowo udostępniamy klientowi zdjęcia w formie elektronicznej w wybranej rozdzielczości. Za dodatkową dopłatą przygotowujemy inne rozdzielczości lub wymiary zdjęć np. na baner lub slider oraz wydruki fotografii w potrzebnej wielkości.

O cenę proszę zapytać poprzez formularz wyceny na górze strony lub telefonicznie.

Przygotowanie nieruchomości oraz wykonanie zdjęć to zazwyczaj kilka godzin, w zależności od ilości pomieszczeń. Zazwyczaj sesje wykonujemy w świetle dziennym plus dodatkowe doświetlenie.  Klient nie musi być obecny podczas tych prac. Może pójść na kawę i zakupy na 2-3 godzinki 🙂

Standardowo udostępniamy klientowi zdjęcia w formie elektronicznej w wybranej rozdzielczości. Za dodatkową dopłatą przygotowujemy inne rozdzielczości lub wymiary zdjęć np. na baner lub slider oraz wydruki fotografii w potrzebnej wielkości lub na niestandardowym materiale.

Zdjęcia, które prezentujemy w naszych mediach społecznościowych oraz materiałach reklamowych typu ulotki mają często naniesione logo. Klient otrzymuje pakiet zdjęć bez logo lub z wybranym przez siebie logo własnej firmy.