O nas

wizualizacja

 

 

 

 

Ideal Place to firma, która tworzy kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej m. in. sklepy, gabinety lekarskie, stoiska wystawiennicze, kancelarie itp.

Ideal Place powstała z zamiłowania do przebywania w miejscach, które mają pozytywną energię, harmonię, wewnętrzny ład, są estetyczne i pomysłowo zaaranżowane. Kładziemy nacisk na wygodę użytkowania i ergonomię pomieszczeń oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni. Równie ważne są dla nas akcenty dekoracyjne i kolorystyczne  pozwalające zindywidualizować każdy projekt pod kontem upodobań, zainteresowań i oczekiwań odbiorcy. Zależy nam, aby każde wnętrze miało swój wyjątkowy charakter,  zapewniało poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

W celu jak najlepszej realizacji naszych projektów, współpracujemy z doświadczonymi ekipami remontowymi, stolarzami, sklepami meblowymi oraz drukarnią specjalizującą się w nanoszeniu tekstury na różne podłoża. Pozwala to zoptymalizować koszty inwestycji i skrócić czas całego przedsięwzięcia.

Wierzymy że idealne wnętrze nie jest dziełem przypadku, ale wynikiem przemyślanych decyzji, dokładnej analizy potrzeb, wiedzy i doświadczenia projektanta, kompleksowej współpracy wielu osób zaangażowanych w projekt i wykonanie. Efektem naszej pracy jest wnętrze pełne klimatu i emocji, dopasowane do mieszkańców pod względem funkcjonalności i estetyki. Miejsce, w którym dobrze się żyje. Miejsce piękne, przyjazne, komfortowe, takie do którego miło się wraca z każdej podróży i z uśmiechem stwierdza nie ma jak w domu!

 

„Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.”

Witruwiusz